Оплата і доставка

Ми приймаємо замовлення на сайті 7 днів на тиждень / 24 години на добу. Тобто ви можете оформити ваше замовлення на нашому сайті в будь-який час.

Проте менеджер обробляє ваше замовлення в такі дні:

  • Понеділок - П'ятниця: 9.00 - 18.00
  • Субота: 9.00 - 17.00

Це означає, що у випадку, коли ви зробили своє замовлення в суботу після або неділю, відправка відбудеться не раніше понеділка, оскільки потрібно враховувати вихідні дні компанії-вантажоперевізника.

Приблизний час обробки одного замовлення: 15-60 хв.

Замовлення формується менеджером протягом 1-3 робочих днів.

Також, будь ласка, візьміть до уваги святкові дні. Дякуємо за розуміння!

СПОСОБИ ОПЛАТИ

1. Готівкою при отриманні

Розрахуватися можна з кур'єром готівкою при отриманні товару, або післяплатою за місцем отримання (склад компанії-вантажоперевізника). Комісію за накладений платіж здійснює клієнт (2% від суми + 20 грн)

Ми страхуємо себе від недобросовісних клієнтів, які не забирають товар на складі вантажоперевізника, тому працюємо за передоплатою в розмірі середньоъ вартості доставки (100 грн).

2. На карту ПриватБанку

При обробці замовлення наш менеджер висилає вам номер картки, на яку ви оплачуєте повну вартість замовлення.

Оплачуючи замовлення таким чином, ви економите 2% від вартості замовлення та ще 20 грн, які в якості комісії знімаються з клієнта при оплаті при отриманні на складі вантажоперевізника.

3. В онлайн-режимі

За допомогою систем Приват24 (якщо ви маєте картку ПриватБанк) або LiqPay (якщо ви маєте картку Visa / MasterCard будь якого іншого банку).

3. По безготівковому рахунку

Оплата товарів здійснюється в національній валюті (гривнях) на банківський рахунок згідно затвердженої в замовленні суми або ж на картковий рахунок (Приват банк)