Музичний шоу-рум

PRO Audio» - це найбільший магазин звукового та світлового обладнання та перший шоу-рум музичних інструментів у Рівненській області.


Запрошуємо до нас!

Всі товари у вільному доступі, можна спробувати пограти, роздивитися, послухати, підібрати музичний інструмент, налаштувати. Наші консультанти-музиканти допоможуть обрати найкраще за Вашими вподобаннями.

На першому поверсі магазину знаходяться акустичні інструменти: гітари, клавішні, ручна перкусія, аксесуари, акустичні системи, навушники, мікрофони, ударні установки, а на нижньому рівні : звукове та світлове обладнання, димові машини, прожектори, відео обладнання та багато іншого. Можемо привезти все під технічне завдання Вашого проекту.

Ми завжди орієнтуємося на дуже широке коло покупців - серед наших клієнтів є як професійні і музиканти-початківці, так і просто любителі музики. Тому в продажу у нас є як професійне обладнання, так і більш прості і недорогі моделі для любителів.

«PRO Audio» співпрацює з усіма світовими брендами в музичній індустрії та є ексклюзивними представниками в регіоні: Bose, Audac,Martin, MAG Audio, Star Stick, LD-System, Universum Guitars, Klipsch, Tannoy, Studio Evolution.

На локації шоу-руму також відбуваються показові майстер-класи, демонстрації новинок та творчі музичні вечори.


Зустрінемося за адресою м.Рівне, вул.Дубенська, 31.

Графік роботи: Пн-Пт: 10:00 - 19:00, Сб: 10:00 - 15:00, Нд: Вихідний.

Іноформацію надіслано

Музичний шоу-рум

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом